První Kyselka frčí…

První Kyselka frčí je za námi, okolí kina je už uklizené a účinkující se rozjeli zpět do svých domovů nebo na závěrečný víkend KVIFF.

Co ale zůstalo je přesvědčení, že lázně Kyselka nestojí ve vzduchoprázdnu, ale naopak jsou ve středu zájmu mnoha nadšenců, pro které je budoucnost komplexu důležitou otázkou. Na včerejší veřejné diskusi zazněly jasné kroky, které v blízké době o.p.s. čekají a rodí se nové plány pro zajištění udržitelnosti areálu Kyselky po dokončení oprav.

Máme velkou radost z hojné návštěvnosti prohlídek s průvodcem, díky nimž jste měli možnost prohlédnout si areál z různých stran a diskutovat detailní otázky rekontrukce. Kéž by se jich zúčastnili i hlasití kritikové dosavadních oprav. Kyselka frčí hlavně díky místním, kteří nejsou k budoucnosti lázní lhostejní, ale i zájmu širší veřejnosti, který udržuje "kauzu Kyselka" stále jednou z nejsledovanějších památek u nás.

Kyselka frčí a my upřímně děkujeme těm, kteří pomohli, aby se akce realizovala: starostovi Kyselky Alešovi Labíkovi, a obci Kyselka, místním hasičům, Karlovarskému kraji, společnosti Zoot a pak mnoha dobrovolníkům, kteří nezištně přispěli a pomohli připoutat k opravě Kyselky pozornost.

Na viděnou v Kyselce!

#‎KyselkaFrčí‬