KONCERT NA PODPORU VEŘEJNÉ SBÍRKY PRO LÁZNĚ KYSELKA

Obec Kyselka a společnost Lázně Kyselka, o.p.s. pořádají v neděli 14. 9. 2014 koncert na podporu veřejné sbírky pro Kyselku v rámci Dnů evropského dědictví a Dne lázeňské architektury.
Dne 6. 9. 2014 až 14. 9. 2014 proběhnou Dny evropského kulturního dědictví( European Heritage Days, dále EHD ) s tématem Návraty ke kořenům. Jejich cílem je hledání cest ke kořenům naší, evropské i světové civilizace. Proto jsou v rámci EHD pořádány nejrůznější doprovodné akce – přednášky, koncerty, městské slavnosti, ale i soutěže a další kulturní programy.

Součástí letošních Dnů evropského dědictví bude v neděli 14. září Den lázeňské architektury a proto se obec Kyselka a společnost Lázně Kyselka o.p.s. rozhodla v rámci slavnostního zakončení EHD uspořádat koncert v areálu lázeňského parku na kterém vystoupí Vladimír Merta, Petr Kalandra memory band a Oskar Petr, Štěpán Markovič a Booger, Laura a její tygři.
1. Veřejnou sbírku vyhlásila obec Kyselka dne 23. 5. 2014 na obnovu Věže budovy "Jindřichův dvůr" č.p. 73 jako symbolu malebných lázní. Deklarovanou snahou Obce Kyselka, ve spolupráci s naší společností Lázně Kyselka a jednotlivých subjektů je obnova a záchrana bývalých lázní.

Naše veliké poděkování patří všem kdo svou prací přispívají ke zvelebování areálu bývalých lázní Kyselka.
Vaše o.p.s. Lázně Kyselka. 

Koncert Kyselka